Yemek Yemeyi Durduramıyor Musunuz?

0
932
views

Sağlık… İnsanoğlunun şu fani dünyada tutunduğu en önemli dalı. Kimimizde iyi yanıyla boy gösteren kimimizde kötü taraflarıyla bize hayatı küstüren kimimizde ise kötünün de kötüsü o malum sonla biten bir gerçeklik.

Günümüz dünyasında sağlıklı yaşam için birçok kitap çıkartılmış, makaleler dergi ve gazetelerde boy göstermiş ve sayısız bilginin görüşü şurada veya burada alakadarları tarafından defalarca hatim edilmiştir; şunları şunları yemelisin, egzersizi kesmemelisin, iyi uyumalısın ama tüm bunların yanında da pozitif düşünmeli, kendini motive etmelisin. Sanırım bu ve bunun gibi örnekler bir çoklarımız tarafından farklı farklı kaynaklardan en azından kulak misafiri olma münasebetiyle dahi olsa bir kez duyulmuş ve görülmüştür. Şimdi bunları böyle sıralıyorsun da bilmiş gibi sen bize ne katacaksın ki diyebilirsiniz. Doğrusunuz da aslında, benim size katabileceğim şeyler bu az önce sıraladığım bilgilerin kaynağındaki asıl nüansların önüne geçemeyecek. Bunun adına başta bir anlaşalım derim. Benim size bu başlık altında vermeye çalışacağım asıl olay; işin aslı bir yana aynı zamanda gırgırıdır da. Eveeet, bu güzel ön sohbetimizden sonra artık ufaktan işe koyulmanın vaktidir.

İlgili Haber
Uyuyamıyor, Uyandığınızda da Yorgun mu Hissediyorsunuz?

Sizde birçokları gibi yemeyi durduramamaktan mı şikayetçisiniz? Yoksa ne kadar yememeye direnseniz de bu çabanızın geri dönüşümünden memnun olamayan kesime mi aitsiniz?

 

Önceki İçerikNazarköy
Sonraki İçerikAlbüm Tanıtımı – Haziran
Büt Dergisi Aylık Onlin Kültür-Sanat Dergisi. Spor, Tarih, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Genel Kültür ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir dergi... haber ve önerilerinizi info@butdergisi.com adresine yollayabilirsiniz.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here