Ana Sayfa Yazarlık Başvuru Formu

Yazarlık Başvuru Formu

Büt Dergisi’nde yazacak gönüllü yazarlar arıyoruz… Hiçbir maddi kaygı gütmeyen Kültür-Sanat Dergisi Büt Dergisi, kendisine yazar arkadaşları arıyor. 2012 yılından beri yayın hayatında olan dergi; kalemine güvenen, sesini duyurmak isteyen tüm arkadaşlara açık bir davet mektubu sunuyor.

Bizimle dergiye katkı sunmak isteyen arkadaşların aşağıdaki formu doldurarak konu kısmına “Yazar Olmak istiyorum” başlığıyla gönderecekleri yazılarıyla aramıza katılma şansı yakalayabilir.

Aşağıdaki formu lütfen eksiksiz doldurunuz…

NOT : (gerekli) ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur

NOT 2 : Konu yazan yere “Yazarlık Başvurusu” yazmanız gerekmektedir.

* Yazarlık başvuru isteğiniz editörümüz tarafından incelenerek belirttiğiniz iletişim yollarıyla sizlere haber verilecektir. Başvurunuzun hızlı ve olumlu bir şekilde sonuçlanması için lütfen bilgileri eksiksiz doldurunuz. Yanlış veya yalan bilgiler dikkate alınmayacak, alınsa bile yalan veya yanlış olduğu daha sonradan anlaşılırsa yazarlığınız iptal edilecektir.

* Kendinizi tanıtın bölümünde yaşınız, okuduğunuz okul, yaşadığınız yer ve benzeri bilgileri doldurmanız sizin hakkınızda daha detaylı bilgi sahibi olmamıza neden olacaktır. Lütfen bunu dikkate alarak kendinizi tanıtın bölümünü doldurunuz. Yazarlık başvurunuzun olumlu sonuçlanması için lütfen bize olabildiğince fazla bilgi vermeye çalışın.

* Eğer bu formu doldururken sorun yaşıyorsanız info@butdergisi.com veya butdergisi@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçerek de yazarlık başvurusunda bulunabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Bizi Takip Edin

823BeğenenlerBeğen
82TakipçilerTakip Et
678TakipçilerTakip Et

Röportaj