TolgShow’un bu haftaki konuğu ‘Paramparça’ Hazal

Ekranların en sıra dışı talk show programı TOLGSHOW’a bu hafta, ‘Paramparça’nın Hazal’ı olarak yıldızı parlayan Alina Boz konuk oldu. Tolga Çevik’ten oyunculuğu ile ilgili iltifat alan Boz, oyunculuğa başlamasının tamamen tesadüf olduğunu söyledi.

0
1431
views

Ekranların en sıra dışı talk show programı TOLGSHOW’a bu hafta, ‘Paramparça’nın Hazal’ı olarak yıldızı parlayan Alina Boz konuk oldu.

Tolga Çevik’ten oyunculuğu ile ilgili iltifat alan Boz, oyunculuğa başlamasının tamamen tesadüf olduğunu söyledi. Boz, 9 yaşındayken gittiği bir AVM’de karşısına çıkan Noel Baba kıyafetli kişinin, “Sen oyuncu olmalısın” dediğini, bu tavsiye üzerine ailesinin kendisini bir ajansa kaydettirdiğini anlattı.

7 CÜCELER’İN 7’Sİ BİRDEN BURADA

Tolga Çevik’in 7 Cüceler’in 7’sini birden canlandırdığı Boz’un ise Pamuk Prenses olduğu oyun izleyenleri kahkahaya boğarken, Tolga Çevik ile Boz’un ‘Paramparça’ dizisini yeniden yorumladıkları sahneler salonda dakikalarca alkışlandı.

TOLGSHOW’un merakla beklenen 8’inci bölümü 3 Mart Cumartesi saat 23.30’da FOX’ta yayınlanacak.

İlgili Haber
Malt'tan Yeni Bir Şarkı

KaydetKaydet

Önceki İçerikSempatik oyuncu Zeynep Çamcı’yı hiç böyle görmediniz!
Sonraki İçerikAra Güler…
Büt Dergisi Aylık Onlin Kültür-Sanat Dergisi. Spor, Tarih, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Genel Kültür ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir dergi... haber ve önerilerinizi info@butdergisi.com adresine yollayabilirsiniz.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here