Tolga Çevik ‘Tolgshow’ ile geri dönüyor

Tolga Çevik’in bir yıl aradan sonra Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde sergileyeceği “TOLGSHOW” biletleri 24 saat içerisinde tükendi!

0
2741
views

Tolga Çevik’in yeni gösterisi ‘Tolgshow’un biletleri satışa çıktığı ilk gün tükendi. ‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldüren Tolga Çevik sahnede artık bir klasik haline gelen oyununun 10’uncu yılında izleyicinin karşısına yeni sürprizlerle çıkıyor. Bugüne kadar ‘Yönetmen’in bitmek bilmez ve çoğu zaman absürt isteklerini yerine getirmeye çalışan ‘Arkadaşım’ yeni sezonda isyan bayrağını açıyor ve ipleri eline alıyor.

TAMAMEN DOĞAÇLAMA

Çevik “Sahneye çıktığımızda biz de ne yapacağımızı bilmiyoruz. O andaki ruh halimiz, ortam ve izleyicinin katılımı oyuna şekil veriyor. Elimizde tek satır olmadan 2.5 saatlik bir dünya kuruyoruz. 10 yılı bitirdik ve seyircinin ilgisi her yıl katlanarak arttı. Arkadaşım’a arkadaşlık ettikleri için her birine teşekkür ederim” derken, Tolgshow’un kadrosunda her zamanki gibi ‘Gizemli Yönetmen’ Fırat Parlak ve ‘Minik Müzisyen’ Özer Atik de yer alıyor.

İlgili Haber
TolgShow'un bu haftaki konuğu 'Paramparça' Hazal

YENİ ADRES ZORLU

İnteraktif ve doğaçlama yeni show Tolgshow’un yeni adresi ise Zorlu Performans Sanatları Merkezi Drama Sahnesi.

Yanlış anlamalar, bilinmezlikler, didişmeler ve kahkahalar arasında yeni sezonda bir de ünlü konuk ağırlayacak olan ‘Tolgshow’ yine çok neşeli, yine çok eğlenceli… 27 Kasım’da gerçekleşecek ilk gösterinin biletlerinin tükenmesinin ardından 30 Kasım için biletler satışa çıktı.

Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi / Drama Sahnesi – İstanbul

Tarih: 30 Kasım 2017 Perşembe

Saat: 21.00

KaydetKaydet

Önceki İçerikKafeKültür’den İnsan Galaksisi Tarihi
Sonraki İçerikAsıl hikaye bu olmalı!
Büt Dergisi Aylık Onlin Kültür-Sanat Dergisi. Spor, Tarih, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Genel Kültür ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir dergi... haber ve önerilerinizi info@butdergisi.com adresine yollayabilirsiniz.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here