Tarık Akan’a veda…

0
1496
views

Yeşilçam’ın ünlü isimlerinden Tarık Akan son yolculuğuna uğurlandı. 66 yaşında hayatını kaybeden aktör için önce Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu’nda anma töreni düzenlendi. Akan’ın cenazesi Teşvikiye Camisi’nde kılınan namazın ardından Bakırköy’deki Zuhuratbaba Mezarlığı’na defnedildi.

Akciğer kanseri nedeniyle tedavi gördüğü hastanede cuma günü hayatını kaybeden oyuncu Tarık Akan son yolculuğuna uğurlandı. Akan için önce Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde tören düzenlendi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, CHP’li milletvekili Mahmut Tanal, sanatçılar Cüneyt Arkın, İlyas Salman ve Nuri Alço, eski eşi Yasemin Erkut ve çok sayıda vatandaşın katıldığı törene Tarık Akan’ın cenazesi getirilmedi.

TELEFONUNUZDAN DERGİYİ ONLİNE OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN

İlgili Haber
Sinemasal'a Fark Yaratan Sosyal Girişim Ödülü
Önceki İçerikYaşananların filmini yapmak bile kolay değil
Sonraki İçerik“Hayata ve yaptığınız işe yüklediğiniz anlam önemlidir”
1991'de doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Yine aynı bölümde Bilişim Bölümü'nde Yüksek Lisans eğitiminden mezun oldu. Dergiye yazılarıyla ve Foto-Haber kategorisinde fotoğraf çekimleriyle katkı da bulunuyor. Ve Büt Dergisi'nde editörlük ve sayfa tasarımlarını yapıyor...
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here