#Susamam 13 milyonu geçti

Rapçi Şanışer ile 18 rapçiyi bir araya getiren ‘#Susamam' şarkısı sosyal medyayı salladı. Şarkının klibi Youtube'da üç günde 13.316.957 kişi tarafından izlendi.

0
103
views

Rapçi Şanışer’in teklifiyle Fuat, Ados, Hayki, Server Uraz, Beta, Tahribad-ı İsyan, Sokrat St, Ozbi, Deniz Tekin, Sehabe, Yeis Sensura, Aspova, Defkhan, Aga B, Mirac, Mert Şenel ve Kamufle olmak üzere 19 müzisyen bir araya geldi.

Şarkı, Youtube’da paylaşıldıktan sonra büyük yankı uyandırdı, sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri haline geldi. Parça uzun süre Twitter’da TT (Trend Topic) oldu.

Şarkıda, ‘adalet’, ‘özgürlük’, ‘eğitim’, ‘kadına yönelik şiddet’, ‘hayvana yönelik şiddet’, ‘doğa’ gibi konular işleniyor.

Klip Yönetmeni: Sarp Palaur
Altyapı: Murat Acar
Mix&Mastering: Kadim Tekin
Kapak İllüstrasyon: Aytaç Öztürk
İngilizce Altyazı: Altyazar

Sidar Yıldırım, Ali Emre Öz, Arda Can (DijitalDağıtım), Sadık Hazırcı, Yiğit Kalkavan, Berrak Eşbeoğlu, Kaan Yıldırım ve Baret Film’e katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

İlgili Haber
Darya Dadvar 19 Ekim’de Türkiye’de
Önceki İçerikİstanbul’un en büyük doğa hareketi başladı
Sonraki İçerikHustler cuma günü Türkiye sinemalarında
Büt Dergisi Aylık Onlin Kültür-Sanat Dergisi. Spor, Tarih, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Genel Kültür ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir dergi... haber ve önerilerinizi info@butdergisi.com adresine yollayabilirsiniz.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here