Survivor Nagihan beyaz perdede

Survivor isimli yarışmanın unutulmaz yarışmacıları arasına giren, milli takımımızın rekortmen atleti Nagihan Karadere, sinema filmi için kameralar karşısına geçmeye hazırlanıyor.

0
956
views

Yapımcılığını BOSS Medya adına Zafer Çapoğlunun üstlendiği “AH BE İSTANBUL” isimli çekilecek olan komedi tarzındaki sinema filminin yönetmen koltuğunda başarılı bir isim Canan Yılmaz oturuyor. Komedi tarzındaki sinema filmi iki kardeşin şarkıcı olabilmek amacıyla İstanbul’a geliş hikâyelerini ve şöhret yolunda başlarından geçen komik durumları anlatıyor.

“İzleyici çok gülecek”
Katıldığı yarışmayla adını geniş bir kitleye duyurmayı başaran milli atletimiz Nagihan Karadere “Elde ettiğim şöhreti yeteneklerimle birleştirmenin zamanı geldi. Başarılı bir tiyatrocu kadrosuyla kameralar önünde olacağım bu benim için büyük şans onlardan çok şey öğreneceğim, bu film benim için eğitimde olacak. Sporculuk döneminde kırdığım rekorlara birde sinema gişesinden bir rekora koşmak istiyorum. Survivordaki hırslı Nagihan bu filmde de olacak ve izleyici çok gülecek” dedi.

İlgili Haber
81 yaşındaki Masako Wakamiya mobil uygulaması yazdı

Mahallenin iri kıyım kızı Nagihan karakteriyle yıldırım aşkına tutulan ve sonrasında belki de beyaz perdenin en komik aşkını yaşayacak olan milli atletimiz Nagihan Karadere, sporculuktaki başarısını sinemaya taşımaya hazırlanıyor.

Haziran ayının başlarında vizyona girmesi hedeflenen sinema filmi için imza atan Nagihan Karadere, spor ve TV dünyasındaki başarısını sinemada tekrarlamayı hadefliyor.

Önceki İçerikÇevreci kurşun kalem çiçek açıyor
Sonraki İçerikO ilk sabahtı…
Büt Dergisi Aylık Onlin Kültür-Sanat Dergisi. Spor, Tarih, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Genel Kültür ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir dergi... haber ve önerilerinizi info@butdergisi.com adresine yollayabilirsiniz.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here