Şiirbaz, İknatör, Sandırıcı Ceyhun Yılmaz

0
1217
views

İçten, samimi, doğal, düşünceli, yardımsever; yılların radyo yayıncısı, okuduğu şiirlerle kalplere dokunan şiirbaz… Yaptığı espriler ile yüzleri gülümseten sandırıcı ve iknatör… Bu ay ki röportaj konuğumuz Ceyhun Yılmaz. Ve gerçekleştirdiğimiz bu keyifli röportaj ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Röportaj talebimize kısa süre içinde olumlu yanıt aldıktan sonra başladık hazırlıklara. Araştırmalarımızı yaptık, sorularımızı hazırladık ve ekipmanlarımızı da hazır ettikten sonra düştük yollara. Röportajı yapacağımız yere vardık. Gittiğimizde Ceyhun Yılmaz canlı yayındaydı. Bizde yayının bitmesini beklerken, röportajı yapacağımız yere oturduk oradan Ceyhun Yılmaz’ı canlı canlı dinlemeye başladık. Ama bir dakika o da ne? Önüme bir mikrofon getirildi, kulağıma takmam için bir kulaklık verildi. Biz ne olduğunu anlamaya çalışıyoruz ama bir türlü ne olduğunu kavrayamıyoruz. Ve tüm bunlar olurken hiç kimse bize bir açıklamada yapmıyor tabi. İşte o an anladım ki röportaj için geldiğimiz Ceyhun Yılmaz’ın radyo konuğu olmuştuk. Ceyhun Yılmaz ile röportaja gelen Büt Dergisi yayın konuğu oldu ve röportajın bir kısmını radyo yayınında gerçekleştirdi. Bize böylesine güzel bir ince davranışta bulunan kalbi güzel Ceyhun Yılmaz’a buradan tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Röportaj: Emre Ceylan / Mustafa Doğan

Fotoğraflar: Mustafa Doğan

 

Önceki İçerikBir Berber Bir Berbere Gel Diyememiş
Sonraki İçerikFilm Öneri: 23 NUMARA
emreceylan_91@hotmail.com'
1991 İstanbul doğumlu. Orta öğrenimini Gazeteciler Cemiyeti İlköğretim okulunda tamamladıktan sonra lise eğitimini Sefaköy Lisesi’nde bitirdi. Üniversiteyi, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde okudu. Marmara İletişim Haber Ajansı’nda (MİHA) 1 buçuk yıl muhabirlik yaptı. Yazdığı yazılar ve yaptığı haberler birçok değişik haber sitesinde yayınlandı. Büt Dergisi’nde yazı işleri sorumlusu ve dergide “Yaşamın İçinden” bölümünün yazarı.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here