OSMAN KARAKOÇ 6 YILDIR AİLEMİZDEN BİRİ

2
2043
views

Bu röportajımızda da siz değerli okuyucularımız için yine alçakgönüllü ve değerli bir sanatçıyı seçtim. Bu sayımızda Ankara’ya gidip, sevgili Osman Karakoç’a sizler için sorular sorarak “Unutma Beni” dizisinin 6 yıldır devam etmesinin ardında; aslında bir aile dizisi olmasının ne kadar önemli olduğuna şahit olduk. Çekim arasında bulduğumuz kısa zamanda, toplandık arka odaya taşındık. Çünkü röportaj sırasında çekim başlayabilirdi ve sesli çekim olduğu için elimizi çabuk tutmamız gerekiyordu. Dizideki ismiyle hitap edecek olursak Ali, aynı sevdiklerinin beklediği gibi, yani dizide olduğu gibi sıcakkanlı, mütevazı ve yardımsever bir kişiliğe sahip. Ve Osman Karakoç da bizler gibi düşünüyor. Star olmak kolay, insan olmak zor… Keyifli okumalar…

6 yıldır devam eden Unutma Beni dizisi sizin için ne ifade ediyor?

İlgili Haber
Şiirbaz, İknatör, Sandırıcı Ceyhun Yılmaz

Unutma Beni, her şeyden önce benim için bir okul gibi. Kişiler, konservatuar eğitimi alıyor; ben de o eğitimi aldım ama şunu anladım ki pratik yapmak çok başka. Okuldaki eğitimle dışarıdaki gerçeklik arasında dağlar kadar fark var. Okulda öğrendiklerimizin uygulama yeri burası oldu. 1300 bölümün tecrübesi çok başka oluyor. Altı yıldır devam etmesinin getirdiği doğal bir sonuç olarak elbette tekrara düşüldüğü oluyor. Ancak 2. ve 3.sezon benim için çok güzel sahnelerin olduğu sezonlardı. Bana bu kadar devam edeceğini baştan söyleseler hadi canım derdim. İzleniyor olmak ve insanların hissederek izlediği sahnelerin olması bizim için de çok önemli tabii.

 

Önceki İçerikİntikam Çocukları
Sonraki İçerikŞAHMERAN
25 Eylül 1989 da Ankara da doğdu. Kalaba Lisesi’ni bitirdi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okudu. Şiirleri ve röportajları farklı yerlerde yayınlandı. Büt Dergisi’nde röportajları yayınlanmaktadır.
TEILEN

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here