Onur Ercoşkun fotoğraf severlerle buluştu

0
1222
views

Ufuk Üniversitesi, Aktif Gençlik Derneği ve Creagola işbirliği ile düzenlenen Onur Ercoşkun’la Fotoğrafça etkinliği, Ankara’daki kar yağışından etkilenmeyerek yüksek katılımla sanatseverlerle buluştu.

Ufuk Üniversitesi’nde ilki düzenlenen Onur Ercoşkun’la Fotoğrafça seminerine Ankaralı sanatseverler yüksek katılım gösterdi. Ankara’daki yoğun kar yağışından etkilenmeyen seminerde Onur Ercoşkun, birçok teorik konu anlattı. Gençlerin en çok ilgisini çeken konular; mobil fotoğrafçılık ve sosyal ağlarda fotoğraf paylaşımında dikkat edilmesi gerekenler oldu. Seminerde diğer dikkat çeken teorik konular; fotoğraf çekerken ışığın önemi, çekim teknikleri, çekilen fotoğrafların işlenmesi oldu.

Ufuk Üniversitesi’nde başladığı Onur Ercoşkun’la Fotoğrafça seminerine en az 20 üniversite daha eklemeyi planlayan Onur Ercoşkun, Magnum Photos’a Ara Güler’den sonra davet edilen ikinci Türk olma unvanını taşıyor. Tarkan başta olmak üzere bir çok ünlü isimle çalışan, ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atan başarılı fotoğrafçı Onur Ercoşkun, European Month Of Photography’nin Viyana ayağı olan Eyes On’da seçilen 50 fotoğrafçıdan biri oldu. Aynı zamanda sosyal sorumluluk kapsamında derneklerde eğitmenlik yapan başarılı fotoğrafçı düzenlediği workshoplarla da fotoğrafa ilgisi olanları yönlendiriyor.

Önceki İçerikEn iyi animasyon filmi Zootopia seçildi
Sonraki İçerikHeykeltıraş
1991'de doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bilişim Bölümü'nde yüksek lisans eğitimini alıyor. Dergiye yazılarıyla ve Foto-Haber kategorisinde fotoğraf çekimleriyle katkı da bulunuyor. Ve Büt Dergisi'nde editörlük ve sayfa tasarımlarını yapıyor...
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here