Onur Ercoşkun Ege Üniversitesinde sevenleriyle buluştu

Onur Ercoşkun'un Ege Üniversitesi Fotoğraf Topluluğu, EFOT, davetlisi olarak katıldığı söyleşiye fotoğraf severlerin ilgisi büyüktü.

0
989
views

Onur Ercoşkun katılım sağlayan fotoğraf severlerle bir kum tanesinin yolcuğunu paylaşırken deneyimlerinden yola çıkarak katılımcılara fotoğraf çekmek ile ilgili önemli ipuçları verdi.

Günümüz teknolojisi sayesinde teknik anlamda fotoğraf ile ilgili milyonlarca kaynak olduğunu belirten Onur Ercoşkun katılımcıların çoğu yerde bulamayacakları ipuçlarını onlarla paylaşmaya çalıştı. Katılımcıların en çok ilgi gösterdiği konular; duyguları fotoğraf karelerine hapsetme, fotoğraf çekerken orada olmama, karanlık oda ve fotoğraf okuma oldu.

Onur Ercoşkun, Magnum Photos’a Ara Güler’den sonra davet edilen ikinci Türk olma unvanını taşıyor. Tarkan başta olmak üzere bir çok ünlü isimle çalışan, ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atan başarılı fotoğrafçı Onur Ercoşkun, European Month Of Photography’nin Viyana ayağı olan Eyes On’da seçilen 50 fotoğrafçıdan biri olduktan sonra önümüzdeki Mayıs ayı içerisinde İngiltere’deki Reclaim Photography Festival’de 3 karesi ile projeksiyon gösterisinde yer alacak. Profesyonal hayatının paralelinde sosyal sorumluluk çalışmaları da yapan başarılı fotoğrafçı düzenlediği atölyelerle fotoğrafa ilgisi olanları yönlendiriyor. Bu atölyelerden en dikkat çekici olanı Apple Fotoğraf Yürüyüşü olmuştu.

İlgili Haber
Efsane Scarface geri dönüyor
Önceki İçerikGoogle artık yalan avcısı olacak
Sonraki İçerikNilay Dorsa’dan ‘Vay be’ şarkısı
Büt Dergisi Aylık Onlin Kültür-Sanat Dergisi. Spor, Tarih, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Genel Kültür ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir dergi... haber ve önerilerinizi info@butdergisi.com adresine yollayabilirsiniz.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here