Onur Ercoşkun, Ara Güler ile Buluştu

Ara Güler’in ardından Türkiye’den Magnum Photos’a davet edilen ikinci Türk fotoğrafçı Onur Ercoşkun, Ara Güler ile buluştu

0
1300
views

Ara Güler’in ardından Türkiye’den Magnum Photos’a davet edilen ikinci Türk fotoğrafçı Onur Ercoşkun, Ara Güler ile buluştu.

Onur Ercoşkun buluşmanın ardından duygularını şöyle dile getirdi. “Bugün benim için çok önemli bir gündü. İzini takip ettiğim ve yıllar önce genç bir öğrenciyken karşısında oturduğum ustamın bugün yanında oturmak büyük mutluluk. Magnum yolculuğuma katkı sağlayacak tavsiyeler almanın değeri benim için paha biçilmez.”

Ara Güler ile Ara Kafe’de buluşan Onur Ercoşkun “Yurtdışından döndükten sonra tekrar kendisini aramamı ve Magnum Photos’ta onların verdiği görevleri yaparken aynı zamanda kendimin de ava çıkmam gerektiğini söyledi.Çıkacağım yolculuk için kılavuzum olacak bilgiler aldım. Sağ ol ustam, çok teşekkür ederim” diyerek duygularını dile getirdi.

İlgili Haber
'Kalp Atışı'nın oyuncu kadrosu belli oldu

Aynı zamanda Speaker Agency konuşmacılarından da olan Onur Ercoşkun’un yurtdışında birçok başarıya ve sergiye imzasını attı. Magnum Photos’un ve Eyes On’un ardından en son Reclaim Photography Festivali’ne katılmaya hak kazandı.

Önceki İçerikKadın Şiirleri
Sonraki İçerikÜnlü yönetmenden Aynanın İçinden sergisi…
Büt Dergisi Aylık Onlin Kültür-Sanat Dergisi. Spor, Tarih, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Genel Kültür ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir dergi... haber ve önerilerinizi info@butdergisi.com adresine yollayabilirsiniz.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here