Ölümün ucunda klip çekti

0
1146
views

Sahnelerin yıldızı sevilen yorumcu Güngör Karakaş, uzun bir aradan sonra müzik severlerle “Azılı Bela” isimli single çalışmasıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Söz ve müziği Yıldız Tilbe imzası taşıyan eseri daha önce Rober Hatemo yorumuyla dinleyen müzikseverlere, Güngör Karakaş bakışıyla farklı sunacağını ifade etti. “Azılı Bela” isimli eserin aranjörlüğünü usta müzik adamı Hatem Tutkus üstlenirken klip çekilen eserin yönetmen koltuğuna Ali Eşitmez oturdu.

Klip çalışması Taksim’de istiklal caddesinde bir apartmanın 8. Katında yapılırken çevreden izleyenlerinde yüreğini ağzına getirdi. Gece çekimlerinde İstiklal caddesinin ışıltılı görünümünü ekranlara taşımak isteyen Ali Eşitmez, sanatçının performans çekimlerini 8. Katta pencere önünde yaptı. Bir anlık hatanın Güngör Karakaş için büyük riskler taşıyabileceği çekimlerde sanatçı “O anda sadece yapacağınız işe konsantre olunca pek fark edilmiyor ama klip tamamlanıp izlediğimde gördüm ki endişe yüzüme yansımış” dedi.

İlgili Haber
Eurovision'u kazananı Kırımlı Tatar Jamala
Önceki İçerikPascal’ın Oyunu Galeri Eksen’de
Sonraki İçerikTünel – Gazze’de Yaşamak
Büt Dergisi Aylık Onlin Kültür-Sanat Dergisi. Spor, Tarih, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Genel Kültür ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir dergi... haber ve önerilerinizi info@butdergisi.com adresine yollayabilirsiniz.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here