Olcay Kavuzlu Düğün Fotoğrafları

0
4455
views

Olcay Kavuzlu ile tanışalı uzun zaman oldu. Yıllardır Ankara Devlet Tiyatrosu’nda oynadığı tek kişilik oyunu Kontrbas’ın çıkışında tanışmıştık, o gün çok mutlu olsak da bu tanışmanın hayatımıza bir dost kazandırdığından habersizdik. Emin olun bunları okurken dahi mahcup olacak bir kişiliği vardır Sevgili Olcay Kavuzlu’nun. Zaten tiyatro dünyasında ve 6 yıldır devam eden “Unutma Beni” dizisinde de kendisini yakından tanıma şerefine erişenler bu yazdıklarımızla ne demek istediğimizi daha iyi anlarlar.

Olcay Bey bizi düğününe davet etmek için aradığında çok sevindik. Onun mutluluğunu fotoğraf karelerinde yakalamak ve siz sevenleriyle paylaşmaya karar vermek iyi bir fikir olur diye düşündük. Aslına bakılırsa Olcay Kavuzlu, düğüne makineyle gideceğimizi de bunları paylaşacağımızı da bilmediğinden bu tebrik yazısı ve fotoğraflar güzel çiftimiz için de sürpriz olacak.

İlgili Haber
SAMATYA MEYDAN BALIKÇILARI

Aslında yazı yazmanın bir güzelliğini de şimdi yeniden keşfettim. Böylece gerek röportajlarla gerekse de hayattaki kimlikleriyle rol model oluşturan insanları buradan siz sevgili okurlarımıza daha kolay aktarabiliyoruz. İnsanlarla diyaloglara girdiğimiz için onlar hakkında önseziyle birleşen bir tanışıklık hali yaşayıp kişilikleri hakkında da az çok fikir sahibi oluyoruz. Niyetimiz kimseyi övmek ya da eleştirmek değil, yalnızca kültür-sanat köşemizde yer vermeye çalıştığımız sanatçılarımızı yakından tanıyarak sizlere iyi işler sunabilmek. İstanbul’dan kalkıp Ankara yollarına düşerek uğradığımız bu güzel düğünde gülen gözleri, güzelliği ve sıcakkanlılığıyla gözlerimizi kamaştıran Yönetmen Dilşen Kaya ve bizim yılın damadı seçtiğimiz en yakışıklı damat Sevgili Olcay Kavuzlu’ya sonsuz mutluluklar diliyoruz.

İlgili Haber
TİYATRONUN SAHNE ARKASI...

Bir Ömür Boyu Mutluluklar…

YAZININ GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

 

Önceki İçerikRüzgâra Karşı Yürüyen Adam
Sonraki İçerikYAMYAMLIK VE ALBERT FİSH
25 Eylül 1989 da Ankara da doğdu. Kalaba Lisesi’ni bitirdi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okudu. Şiirleri ve röportajları farklı yerlerde yayınlandı. Büt Dergisi’nde röportajları yayınlanmaktadır.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here