İnsanlar Uçarken Kanun Dinleyecek

0
1018
views

Onur Asım Şenocak, küçük yaşlardan itibaren müzik dünyasının içinde olan genç bir kanun sanatçısı. Pek çok sanatçıyla da çalışan Şenocak, şu sıralar ilk albümünü çıkarma telaşı içinde. Bizde, yeni albümünün kayıtlarını yaptığı stüdyoda buluştuk. Sevgili Ayhan Günyıl’da kendisine yardım ediyordu. Onur Şenocak’ın çevresi, işinin ehli müziksever camiasıyla doluydu diyebiliriz. Kayıtlar esnasında albümden bir kuple dinleme fırsatına da eriştik ve bize sorarsanız çok hoş bir müzik albümü ortaya çıkmak üzere…

Sizi tanıyarak başlayabiliriz?

1986 yılında İstanbul/Şişli’de doğdum. Babam eğitimci ve kanun sanatçısı Engin Şenocak, annem Emel Şenocak İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı (İ.T.Ü T.M.D) öğretim üyesi, ablam Esra Şenocak konservatuar mezunu. Müzikle iç içe yaşayan bir ailenin çocuğuyum. Konservatuar eğitimim sırasında babamı kaybettik.

İlgili Haber
Selçuk Ural röportajı
Önceki İçerikAlbüm Tanıtımı – Haziran
Sonraki İçerikOrtadoğu Savaşı’na Dikilen Limon Ağacı
25 Eylül 1989 da Ankara da doğdu. Kalaba Lisesi’ni bitirdi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okudu. Şiirleri ve röportajları farklı yerlerde yayınlandı. Büt Dergisi’nde röportajları yayınlanmaktadır.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here