“İnsana değer vermeyen değer göremez”

0
993
views

Fatih Koca için ‘Kasidehan-Neyzen-Musiki Üstadı’ diyebiliriz… Ankara İlahiyat Fakültesi’nde Türk Din Musikisi’nde öğretim görevlisi olarak da çalışan Fatih Hoca’yla harikulade musiki eserlerini seslendirdiği TRT Diyanet’teki iftar programı öncesi Dolmabahçe Camii avlusunda buluştuk. Önce söyleşimizi yaptık. Sonra ekiple birlikte canlı yayın öncesi tatlı bir telaş başladı ve Koca, insana huzur veren o eserlerin provasını yaparken biz de zamanı ölümsüzleştirmek adına sizler için Fatih Koca ve ekibinin kamera arkasını fotoğraflarını çektik.

Kimi zaman Dolmabahçe’den denize doğru dalgın bir bakış, kimi zaman eserlerin verdiği gönül huzuruyla tınıları içten içe hissetme… Kısacası kendisini ekranlardan izleyen-dinleyen ama tanışma fırsatı bulamayan Fatih Koca sevenlerine söyleyebileceğimiz tek şey kendisini tanıdıklarında asla hayal kırıklığına uğramayacaklarını bilmeleridir. Kendisi gibi insanların sayısının artmasını diliyoruz. Keyifli Okumalar…

İlgili Haber
Gazinocular Kralı Geldi ve Bizi Keşfetti

TELEFONUNUZDAN DERGİYİ ONLİNE OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN

Önceki İçerik‘Koray Avcı’ olmak için çok uğraştım
Sonraki İçerikŞEHR-İ RAMAZAN
25 Eylül 1989 da Ankara da doğdu. Kalaba Lisesi’ni bitirdi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okudu. Şiirleri ve röportajları farklı yerlerde yayınlandı. Büt Dergisi’nde röportajları yayınlanmaktadır.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here