“Gurmefest İstanbul”da: Ayhan Sicimoğlu Rüzgarı Esecek…

0
1302
views

Dünya çapında müzikleri ve şovları ile harikalar yaratan Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, 14 Mayıs Pazar akşamı “GurmeFest İstanbul”17 kapsamında Sarıyer Event Garden’da müzik severler ile buluşuyor.

27 Şubat 2017, İstanbul. 11-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında Sarıyer Event Garden’ da Türkiye’nin en geniş kapsamlı Gastronomi festivali gerçekleşecek. Bin bir çeşit lezzeti bir arada bulacağınız Festival’ de 4 gün boyunca müzik ve dans durmaksızın devam edecek. Hem gündüz grup konserleri hem de akşam konserleri ve DJ performanslarıyla 7’den 70’e herkes müziğin tadını doyasıya çıkaracak.

Latin Müzik ve Dans Severler “GurmeFest İstanbul” da Buluşuyor…
“GurmeFest İstanbul” Açık Hava Gurme Lezzetler Festivalinde müziğe doyamayacağınız harika bir gece sizleri bekliyor. Latin müziğini alaturka tınılarla yorumlayan, usta müzisyen Ayhan Sicimoğlu, 14 Mayıs Pazar akşamı Açık Hava Gurme Lezzetler Festivalinde Event Garden’ da sizlerle olacak. Gecede Mambolar, Chacha’lar, Salsa’lar ve Türkçe coverlar havada uçuşacak, dans etmeyen kalmayacak.

İlgili Haber
Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu 17 yıl aradan sonra bir arada

Ayhan Sicimoğlu & Friends Sizleri “Gurmefest İstanbul”da Dans ve Eğlence Davet Ediyor
Hareketli repertuarıyla Latin müzik ve dans severlerin heyecanla beklediği programda Latin müziğinin sevilen parçalarının yorumlanmasına ek olarak, bestesi ve sözleri Ayhan Sicimoğlu’na ait olan Türkçe Latin parçalar da yer alacak. Latin müziğini ve dans etmeyi seviyorsanız heyecan dolu bu geceyi kaçırmayın.

Ayhan Sicimoğlu Kimdir?
Sanatçı Ayhan Sicimoğlu, gezi ve kültür programları ile tanınmaktadır. Müzisyen, gezgin, radyocu, TV programcısı Sicimoğlu; Talas ve Tarsus Amerikan kolejlerinden mezun olmuş, Hacettepe’de Üniversite eğitiminin ardından İngiltere’de Bournemouth and Poole College of Art’da fotoğraf ve film bölümlerini tamamlamış, müzisyen olarak beş yıl Roma’da yaşamış, ardından New York’a yerleşmiştir.

İlgili Haber
“Tuna Nehrine Öyküler" yarışmasının kazananları belli oldu

Son dönemlerde TV’de “Ayhan Sicimoğlu ile Renkler” adlı gezi ve kültür programını, Digitürk’te “Gastronomi Maceraları” ve İZTV’de “Limonata” programlarını hazırlayıp sunmaktadır. Joy FM’de “Latin Lover” radyo programını yürütmekte ve kurucusu olduğu “Latin All Stars” grubu ile performanslar sergilemeye devam etmektedir.

Önceki İçerik‘Çocuklarınıza karşı sabırlı olun’
Sonraki İçerikOscar’da yanlış anons ve sonrası…
Büt Dergisi Aylık Onlin Kültür-Sanat Dergisi. Spor, Tarih, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Genel Kültür ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir dergi... haber ve önerilerinizi info@butdergisi.com adresine yollayabilirsiniz.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here