Gazinocular Kralı Geldi ve Bizi Keşfetti

0
921
views

Hüseyin Kağıt ile Ankara Sincan’daki stüdyosunda röportaj için sözleştik. Giderken merak içindeydik çünkü Türkiye’deki bütün düğünlerde insanlar Ankara Oyun Havaları’nda oynuyor, biz de adettendir diye taktık kulaklığa Hüseyin Kağıt şarkılarını dinleye dinleye mekana gittik. Hem oyun havaları hakkındaki meraklarımızı giderelim hem de Sevgili Hüseyin Kağıt’ın düet yaptığı şarkıdaki gibi hayatı tespih yapıp yapıp sallamasının sırrını öğrenelim dedik… Güzel bir röportaj oldu, söyleşi gazetecilerinin en sevdiği şey olan ara başlıklardan da çok keyifli yazılar ortaya çıktı, kahkaha atılan kısımları parantez içinde belirtmedik ama eminim okurken aynı yerlerde gülümseyeceğiz…

Hüseyin Kağıt’ı kendisinden dinleyerek başlayalım…
1982 Ankara Sincan doğumluyum. İlkokul 5.sınıfa kadar okudum, babam vefat etmişti, elektrikçide çalışmaya başladım. Çırak okulunda 3 senede elektrik bölümünde okudum. Tahsilatım çok az oldu, fakir bir aile olduğumuz için çalışmak zorunda kaldım ve okuyamadım.

İlgili Haber
Siyah Beyaz Çizgiler Artık Renklendi
Önceki İçerik%100 Organik Burçlar – Ocak ayı
Sonraki İçerikRock’ın Kraliçesi Wanda Jackson
25 Eylül 1989 da Ankara da doğdu. Kalaba Lisesi’ni bitirdi. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okudu. Şiirleri ve röportajları farklı yerlerde yayınlandı. Büt Dergisi’nde röportajları yayınlanmaktadır.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here