Galeri Eksen’den Aralık’ta 2 sergi birden

Galeri Eksen Aralık ayında 2 sergiye birden ev sahipliği yapacak. İlk sergi, 13 Aralık'ta başlayacak olan "2017 Artist Fuarından Seçki" adlı sergi olurken yine karma bir sergi olan "Geleceğin Kıyısında" 27 Aralık'ta sanat severlerle buluşuyor.

0
989
views

Galeri Eksen Aralık ayında 2 sergiye birden ev sahipliği yapacak. İlk sergi, 13 Aralık’ta başlayacak olan “2017 Artist Fuarından Seçki” adlı sergi olurken yine karma bir sergi olan “Geleceğin Kıyısında” 27 Aralık’ta sanat severlerle buluşuyor.

‘’2017 Artist Fuarından Seçki’’

2017 Artist İstanbul Fuarında yer alan genç sanatçılara ait eserlerden seçtiğimiz işlerden oluşan bu karma seçkimiz 13 – 23 Aralık tarihleri arasında Galeri Eksen’de izlenebilir.

Sergide yer alan sanatçılar; Ece Turaman, Sema Bicik, Sevinç Çiftçi, Ruken Aslan, Adnan Doğan, Elif Aydemir, Sefa Çatuk, Şeyma Barut, Rugül Serbest, Mustafa Özbakır, Gizem Gür, Yeşim Şahin, Deniz Defne Acerol, Su Alara Acerol. Farklı disiplinlere ait farklı teknikler kullanılarak oluşturulmuş bu eserleri görmek için tüm sanatsever dostları bekleriz.

“GELECEĞİN KIYISINDA”

Galeri Eksen yeni yıla girerken umut ve heyecan dolu bir sergiye ev sahipliği yapıyor. 27 Aralık 2017’de açılacak “Geleceğin Kıyısında” isimli sergide, Galeri Eksen organizasyonu YTÜ Sanat Yönetimi öğrencilerine bırakarak geleceğin küratör ve sanat yönetmeni adaylarına desteğini gösteriyor. 

Birbirlerinden mevsimler kadar farklı dört sanatçının eserlerinin yer aldığı sergide umut, ışık, yenilik temaları hakim olacak. Kışın sert, çetin ve keskin soğuğunda Burak Boyraz’ın, sonbaharın hüzünlü son demlerinde günebakanlarıyla Emel Örs’ün, yazın güzel olanı daha güzel kılan dinamiğinde ve coşkusunda Nebahat Karyağdı’nın, ilkbaharın zarafeti ve yeniden doğuşunda ise Necmiye Ergen’in resimleri 6 Ocak 2018 tarihine kadar Galeri Eksen’de görülebilir.

YER: Galeri Eksen
TARİH: 13-23 Aralık 2017
AÇILIŞ: 13 Aralık Çarşamba 18:00
ADRES: Teşvikiye, Maçka Cad. No:29, Şişli/İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here