Florya Sosyal Tesisleri

0
578
views

Herkese merhaba. Rüzgar hangi yöne eserse kafa nereye ben oraya geziyorum. Gezmek, görmek, eğlenmek bana huzur ve enerji veriyor. Yeni yerler keşfetmek, oraları görmek ve yeni bir şeyler öğrenmek bana haz veriyor. Peki, benimle beraber ufak bir gezintiye çıkmaya ne dersiniz? Şehrin gürültüsünden, iş stresinden, hayatın koşuşturmasından uzaklaşmak, rahat bir nefes almak ve enerji depolamak eminim herkese iyi gelecektir.

Yine gezmek için kendimi evden dışarı attım. Yanıma fotoğraf makinemi bir de sırt çantamı aldım. Soluğu ise Florya Sosyal Tesisleri’nde aldım. Adım adım yaz mevsimine yaklaştığımız şu bahar aylarında yeşili ve maviyi bir arada görmek inanın çok güzel.

Önceki İçerikHollywood’u Taçsız Kralı Mel Gibson
Sonraki İçerikKayısı Kentin Akıllı Delisi Mercedes Kadir
emreceylan_91@hotmail.com'
1991 İstanbul doğumlu. Orta öğrenimini Gazeteciler Cemiyeti İlköğretim okulunda tamamladıktan sonra lise eğitimini Sefaköy Lisesi’nde bitirdi. Üniversiteyi, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde okudu. Marmara İletişim Haber Ajansı’nda (MİHA) 1 buçuk yıl muhabirlik yaptı. Yazdığı yazılar ve yaptığı haberler birçok değişik haber sitesinde yayınlandı. Büt Dergisi’nde yazı işleri sorumlusu ve dergide “Yaşamın İçinden” bölümünün yazarı.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here