Faik’in Albüm Lansmanı 25 Mayıs’ta COOP’ta

0
784
views

Fransa’da yaşayan ve İngilizce müzik yapan Faik Şardağ, ilk solo albümünü Şubat ayında Médiatone etiketiyle Avrupa’da çıkardı. Fransa başta olmak üzere birçok ülkede kitlelerin beğenisini kazanan “Sharr Mountains” isimli albüm, Mayıs ayında Türkiye’de de lanse ediliyor. İstanbul’da doğan Faik bu eşsiz şehirdeki ilk solo konserini 25 Mayıs Çarşamba gecesi COOP’ta vermeye hazırlanıyor.

İstanbul’da doğan ve 15 senedir Fransa’da yaşayan Faik, solistliğini yaptığı ünlü Fake Oddity grubuyla yollarını ayırarak solo kariyerine adım attı. Faik, şimdi de ilk solo albümü olan ve hayat hikâyesiyle soyadından ilham alan “Sharr Mountains”ı yaz aylarında Türkiye’deki sanatseverlerle buluşturmayı planlıyor. 25 Mayıs Çarşamba akşamı saat 21.00’de Coop’da İstanbullulara bir de unutulmaz albüm lansman konseri hazırlayan Faik’in şarkılarında folk ve pop etkileri dikkat çekiyor.

İlgili Haber
Yarın sabah erken uyan ve

TELEFONUNUZDAN DERGİYİ ONLİNE OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN

Önceki İçerikBir Aşktır Beyoğlu
Sonraki İçerik“Kur’an-ı Kerim ayetlerinden ilhamla müzik yapıyorum”
1991'de doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Yine aynı bölümde Bilişim Bölümü'nde Yüksek Lisans eğitiminden mezun oldu. Dergiye yazılarıyla ve Foto-Haber kategorisinde fotoğraf çekimleriyle katkı da bulunuyor. Ve Büt Dergisi'nde editörlük ve sayfa tasarımlarını yapıyor...
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here