Harbiye Açık Hava Zülfü Livaneli Konseri

  0
  249
  views

  Harbiye Açık Hava Zülfü Livaneli Konseri

  Harbiye Açık Hava Zülfü Livaneli Konseri

  Tarih: 21 Haziran 2014 Cumartesi
  Saat: 21:00

  Yer: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu

  Adres: Taşkışla Cad. Harbiye Şişli İstanbulTelefon:0212 232 86 03

  Bilet Fiyatları: 1. Kategori – 162.00 TL 2. Kategori – 135.00 TL 3. Kategori – 110.00 TL 4. Kategori – 98.00 TL 5. Kategori – 82.50 TL 6. Kategori – 66.00 TL

  Bilet Satış Yeri: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

  Konser Notu:

  Zülfü Livaneli, barışa ve kardeşliğe adanmış şarkıları ile 21 Haziran’da Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alıyor.

  Müziği ile ulusal ve uluslararası birçok ödül alan ve eserleri onlarca yerli ve yabancı sanatçı tarafından yorumlanan Zülfü Livaneli, sevenleriile bir kez daha Harbiye Açıkhava’da buluşuyor.

  Barışa ve kardeşliğe adanmış şarkıları yıllardır güçlü sesiyle yorumlayan, yılların eskitemediği büyük sanatçı Zülfü Livaneli, dinleyicilerinin yüreklerine umut aşılayacak.

  Uzun bir aradan sonra çıkan yeni albümü Gökkuşağı Gönder Bana da yer alan yeni şarkıların yanı sıra dillerden düşmeyen Yiğidim Aslanım, Güneş Topla Benim İçin, Nefesim Nefesine, Karlı Kayın Ormanı, Uyu Memik Oğlan Uyu, Leylim Ley, Ey Özgürlük gibi en sevilen parçaları ile birden çok kuşağa özgürlük, kardeşlik ve sevgi mesajlarını aşılayan Zülfü Livaneli, yıldızların altında İstanbullulara unutulmaz bir yaz akşamı yaşatmak üzere Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde olacak. – Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.

  Nasıl Giderim?

  Caz ve müzik festivallerine, dans gösterilerine, yerli ve yabancı büyük isimlerin konserlerine ve tiyatro oyunlarına ev sahipliği yapan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, İstanbul’un en önemli konser ve etkinlik mekanlarından biridir.

  İstanbul Hilton Oteli’yle Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nın yanında yer alan, 3972 kişi oturma kapasiteli Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, şehrin kalbinin attığı Beyoğlu’na 10 dakika yürüme mesafesinde.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here