Harbiye Açık Hava Ziynet Sali – Despina Vandi Konseri

  0
  149
  views

  Harbiye Açık Hava Ziynet Sali - Despina Vandi Konseri

  Harbiye Açık Hava Ziynet Sali – Despina Vandi Konseri

  Tarih: 25 Eylül 2014 Perşembe
  Saat: 21:00

  Yer: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu

  Adres: Taşkışla Cad. Harbiye Şişli İstanbulTelefon:0212 232 86 03

  Bilet Fiyatları: 1. Kategori – 162.00 TL 2. Kategori – 135.00 TL 3. Kategori – 110.00 TL 4. Kategori – 98.00 TL 5. Kategori – 82.50 TL 6. Kategori – 66.00 TL

  Bilet Satış Yeri: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

  Konser Notu:

  Akdeniz’in büyülü iki sesi Ziynet Sali ve Despina Vandi, 25 Eylül’de BKM organizasyonu ile Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde!

  Şarkılarıyla olduğu kadar, zengin sahne şovlarıyla hazırladığı konserlerle büyük beğeni toplayan Türk popunun en sıcak sesli yorumcularından Ziynet Sali; Yunanistan’ın ülkemizde de çok sevilen yıldızı Despina Vandi ile Harbiye Açıkhava sahnesinde muhteşem bir konsere imza atacak.

  Aşka Yürek Gerek (Mustafa Sandal), A Pa Pa (Ziynet Sali), Gia Ya (Harem Grubu), Hoppa Hoppa (Ayşegül Aldinç), Seni Severdim (Yaşar & Yıldız Usmanova) gibi coverlanarak Türk sanatçıları tarafından seslendirilmiş birçok hit şarkılarını da bu konserde repertuarına alacak olan sanatçı ülkemize ilk kez geliyor.

  Ziynet Sali & Despina Vandi, 25 Eylül Perşembe akşamı İstanbullu müzik severlere Harbiye’de Türkçe–Yunanca hazırladıkları repertuvar ile unutulmaz bir gece yaşatacak. BKM organizasyonu ile gerçekleşecek konserde, romantik şarkıların yanı sıra eğlence de tüm coşkusuyla yaşanacak. Geceye özel hazırlanan sahne şovu ise izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşatacak.

  – Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.

  – Avea kullanıcılarına %20 indirim uygulanmaktadır. Bu indirim sadece web sitesinde geçerlidir.

  Nasıl Giderim?

  Caz ve müzik festivallerine, dans gösterilerine, yerli ve yabancı büyük isimlerin konserlerine ve tiyatro oyunlarına ev sahipliği yapan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, İstanbul’un en önemli konser ve etkinlik mekanlarından biridir.

  İstanbul Hilton Oteli’yle Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nın yanında yer alan, 3972 kişi oturma kapasiteli Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, şehrin kalbinin attığı Beyoğlu’na 10 dakika yürüme mesafesinde.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here