Elif’in yeni silahı

0
1475
views

Ekranlardaki istikrarlı gidişatına üç sezondur devam eden “Elif” isimli günlük dizi film her geçen gün oyuncu kadrosuna yıldız adaylarını da eklemeye devam ediyor.

“Elif” isimli günlük dizi, küçük yıldız İsabella Damla Güvenilir’in yurt içi ve yurt dışında önemli bir hayran kitlesi oluşmasının yanında Emre Kıvılcım, Derya Şen, Cemre Melis Çınar ve Dilara Yüzer gibi önemli isimleri de oyunculuk dünyasında şöhretler kategorisine soktu.

Senaryosu ve oyuncu kadrosuyla izleyicinin takdirini kazanan yapım, yeni silahını üçüncü sezon kadroya dahil olan Melis Alevok olarak belirledi. “Ayla” karakteriyle diziye katılan Melis Alevok, kafasına koyduğunu yapan, tatlı, saf, şımarık ve aşık bir kız olarak karaktere hayat verecek.

İlgili Haber
Rand Paul drops out of 2016 presidential race

Birçok klip ve çeşitli yapımdan ekranlarda görmeye aşina olduğumuz Melis Alevok “İstikrarlı ve oturmuş bir dizi filmin kadrosunda olmak her oyuncunun isteyeceği bir durum, bende bana sunulan bu fırsatı en güzel şekilde değerlendireceğim” dedi.

Önceki İçerikMuammer Ketencoğlu ile Balkan Yolculuğu
Sonraki İçerik‘Cevriye hala her ailede var’
Büt Dergisi Aylık Onlin Kültür-Sanat Dergisi. Spor, Tarih, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Genel Kültür ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir dergi... haber ve önerilerinizi info@butdergisi.com adresine yollayabilirsiniz.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here