Drama Atölyesi ÖzdilekPark İstanbul’da perdelerini açıyor

Sanatın toplumun her kesiminde değer görmesine büyük önem veren Özdilek, sanatsever nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak için ÖzdilekPark İstanbul’da çocuklara ücretsiz olarak katılabilecekleri Drama Atölyesi kursunu sunuyor.

0
125
views

Çocukların sosyal beceriler kazanmasına, zeka ve kişilik gelişimini olumlu etkilemesine fayda sağlayan drama çalışmaları ayrıca çocukların sosyalleşmesine ve dil becerilerinin gelişmesine de yardımcı oluyor.

ÖzdilekPark İstanbul’da bir gelenek haline gelen Drama Atölyesi’ne bu sene 40 çocuk kayıt yaptırabilecek. 3, 4, 5 ve 6.sınıf öğrencilerinin katılım sağlayabileceği atölye çalışmalarında öğrenciler, yaşlarına uygun olarak gruplandırılarak eğitimlerini tamamlayacaklar. 5 Ekim Cumartesi günü başlayacak eğitimler önümüzdeki bahar dönemine kadar her cumartesi aralıksız devam edecek.

Sanatsever çocuklar yetiştirmek için…

Tiyatro sanatçısı Cengiz ve Şirin Oba tarafından verilecek drama derslerinde; diksiyon, doğaçlama, rol, mimik ve dramatizasyon dersleri yer alacak. Bahar dönemine kadar devam edecek eğitimler sonrasında katılım sağlayan çocuklara sertifikaları verilirken minikler, dönem sonunda çalıştıkları oyunları ailelerinin de katılım sağlayacağı final gösterisinde sergileme imkanı yakalayacak.

İlgili Haber
22 sanatçıdan 'Ben' sergisi

3, 4, 5 ve 6. sınıfa giden çocukları kapsayan ve ücretsiz olacak Drama Atölyesi için başvuru yapmak isteyenler ÖzdilekPark İstanbul’un müşteri hizmetlerine 1 adet fotoğraf ile gelip kayıt formunu doldurabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here