Cüneyt Özdemir sert konuştu: Yavşaktube

0
153
views

32. Gün, Siyaset Meydanı gibi Türk televizyon tarihinin kült programlarında kendini gösteren, 5n1k programı ile rüştünü ispatlayan Cüneyt Özdemir, şu sıralarda kendine ait Youtube kanalından yaptığı yayınlarla adından sık sık söz ettiriyor.

Youtube kanalındaki abone sayısı 390 bini geçen Cüneyt Özdemir, Maduro’ya karşı gelişen son olaylarda Venezeula’dan canlı yayınlar yaparak büyük sükse yaptı. Yaşanan karmaşada Maduro’nun makamında kendisiyle röportaj yaptı ve bu röportaj dünya basınında geniş bir şekilde yer aldı.

Youtube kanalını aktif bir şekilde kullanan Cüneyt Özdemir, son olarak yine kendi kanalından yaptığı bir çıkışla gündeme geldi. Youtuber’lara çatan Özdemir, “Yavşaktube değil Youtube” adındaki videosunu takipçileriyle paylaştı.

İlgili Haber
Heykeltıraş

“Yavşaktube’da pardon Youtube’da yapınca pek fazla müşterisi olmuyor. Nereden çıkarttın yavşağı diyeceksin. E bak abi Youtuber dediğin ne? En yavşağı en başarılı oluyor yani. Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada böyle. Sözüm meclisten dışarı tabii, aralarında daha eli yüzü düzgün iş yapanlar da var ama… Biz de işte Youtube’un hakkını vermeye çalışıyoruz yavşamadan!”

Bu ifadeler büyük ses getireceğe benziyor. Youtuberlar arasında takipçi sayısı bir hayli fazla olan Enes Batur, bu çıkış karşısında sosyal medyadan “Kaç yaşında adam böyle şeyler söylüyor olması hiç hoş değil. Madem böyle düşünüyorsun Youtube’da değil başka yerlerde komik olmaya çalış.” diyerek tepkisini dile getirdi. Mesaj yerine gitmiş mi desek bilemedik 🙂 Bu arada Enes Batur’un takipçi sayısının 10 milyona yaklaştığının ve son videosunun 2.5 milyon izlenmeyi geçtiğini de belirtelim. Takipçi sayısı bakımından Cüneyt Özdemir’i 20’ye katlamış. Özdemir’in dünya basınında yer bulan Maduro ile yaptığı röportajın Youtube üzerinden izlenme sayısı ise 127 binde kalmış.

İlgili Haber
Mirac ve Sitem Depresif’ten Yol Bize Dost

Bu tartışmadan uzaklaşıp Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalında yaptığı işlerden söz edecek olursak, son günlerde pek çok paylaşılan şu videoyu da sizlere takdim edelim.

Gerçekten de hayat ertelemeye gelmiyor değil mi? Venezuela’da yaşananlar ile ilgili merakınız varsa da Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here