Contact from Büt Dergisi

0
56
views

Contact from <a title="See the tag: but (5 posts)" class="autobesttag" rel="nofollow" href="http://butdergisi.com/tag/but/">Büt</a> Dergisi

Site http://butdergisi.com
Name Can Aygün
Email caygun16@ku.edu.tr
Subject Yazar Olmak istiyorum
Message Adım Can Aygün. 9 Ağustos 1997 yılında Mersin’de doğdum. 22 yaşındayım. Koç Üniversitesi’nde Tarih bölümünde 3. Sınıfım. Aynı zamanda sosyoloji bölümünde çap yapıyorum. BKM’ de tiyatro ve oyunculuk eğitimi alıyorum. Daha çok sanatsal şeylere ilgim vardır. Başlıca hobilerim; Saksafon çalmak, yoga yapmak, trekking, tiyatroya gitmek, koşu yapmak, psikolojik söyleşiler dinlemek, seminerlere katılmak, film izlemek, sergi gezisi, yemek sanatı, meditasyon yapmak.
Kariyer hedefimden de bahsedecek olursam; eğitim sürecim içerisinde araştırma, öz motivasyon ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. Alanıma olan ilgimden ötürü de daha çok çalışmak, düşünmek ve alanımla ilgili sorunların çözümü için gerekli çalışmalar yapmak istiyorum ki bu arzum beni; çok yönlü, dinamik, kendini geliştiren bir akademisyen olma yolunda yürümeye sevk ediyor. Temel hedefim kendimi; akademik hayatımda efektif, özverili, sabırlı ve her yeni çalışmalar için hevesli bir insan olarak yetiştirmektir.
Yakın zamanda yazmış olduğum makalelerim, Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dergisi’nde -Atatürk Dönemi Türkiye-SSCB İlişkileri- ve İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Gazetesi’nde – Şehir ve Sanat Perspektifinde Mersin – yayımlanmıştır.
Okumayı sevdiğim kadar yazmayı da seviyorum. Kariyer hedeflerimden birisi de çok başarılı, etkili ve yazdıklarıyla insanların ufkunu açan bir yazar olmaktır. Umarım Büt Dergisi bu yolda önümü açar.

Sent from (ip address): 185.251.33.242 ( 185.251.33.242 )
Date/Time: Eylül 19, 2019 10:05 pm
Sent from (referer): http://butdergisi.com/yazarlik-basvuru-formu/
Using (user agent): Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/76.0.3809.132 Safari/537.36
İlgili Haber
'Sistemler / Görünürlük' SANATORIUM'da
Önceki İçerikJohn Boyne’den yeni bir kitap: Romanovlar’ın Son Evi
Sonraki İçerikContact from Büt Dergisi
Büt Dergisi Aylık Onlin Kültür-Sanat Dergisi. Spor, Tarih, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Genel Kültür ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir dergi... haber ve önerilerinizi info@butdergisi.com adresine yollayabilirsiniz.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here