‘Cevriye hala her ailede var’

0
1407
views

TRT 1 ekranlarının ilk günlük dizi filmi “Adını Sen Koy” yükselen başarı grafiğiyle ilgi odağı olmayı başardı.

Günlük dizi filme 60. Bölüm itibariyle dahil olan, Cevriye hala karakteriyle büyük beğeni toplayan Neslihan Günaydın Aka’da izleyicinin vazgeçilmezi oldu. Dram dolu hikayeye zaman zaman patavatsız, komik halleriyle hareket getiren karakter bir anda aradan sıyrılmayı da başardı. Başarılı oyunculuğu ve doğaçlama yetenekleriyle Cevriye hala karakterine hayat veren Neslihan Günaydın Aka, ekranlarda fenomenleşen bir karakteri de izleyiciyle buluşturdu. Kısa sürede başrol oyuncuları kadar ilgi gören “Adını Sen Koy” isimli günlük yapımımın Cevriye Hala karakteriyle ünlü oyuncu Neslihan Günaydın Aka “Benim için Cevriye hala karakterini çıkarmak zor olmadı. Gözlemlerim neticesinde çıkardığım bir karakter, Cevriye hala her ailede var, bu yüzden izleyici çabuk benimsedi” dedi.

İlgili Haber
Didem Yağcı'dan 2.Solo Sergi: “Self Connection -İçsel Temas"

Yaptığı bir TV programında farklı tiplemelerle izleyiciyle buluşan usta oyuncu “Eski işlerimden edindiğim tecrübelerde Cevriye Hala karakterini besledi. Ekranda güzel görüneyim kaygım olmadı, işimin hakkını verme kaygım oldu. Sonuçta dizi filmde özel dikilen kıyafetlerle şişmanlatıldım ben 59 kiloyum ve 85 kilo olan bir kişiyi canlandırıyorum kaygılarım olsa bakışıma yansır ve karakteri çıkaramazdım. Ben Cevriye Hala karakterini çok sevdim, bu sevgi ekrandan izleyiciye geçti” dedi. Bir çok dizi filmdeki kahramana TRT1 ekranlarından farklı bir duruşla Cevriye Hala karakteride dahil oldu.

Önceki İçerikElif’in yeni silahı
Sonraki İçerikDon Quijote ve Roman Sanatı
Büt Dergisi Aylık Onlin Kültür-Sanat Dergisi. Spor, Tarih, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Genel Kültür ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir dergi... haber ve önerilerinizi info@butdergisi.com adresine yollayabilirsiniz.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here