Büt Dergisi’nin 4.sayısı çıktı

0
752
views
Büt Dergisi 4 Sayı

Merhaba sayın okuyucu. Dördüncü sayımızla yine karşınızdayız. Bu sayımızda içerik bakımından her zamanki gibi zengin bir Büt Dergisi sizleri bekliyor.

Ege Küçükkiper ‘sinema’da Alfred Hitchcock ve ünlü filmi “Psycho”yu kou aldı. Küçükkiper, Psycho’yu en ufak ayrıntısına kadar inceleyip siz değerli okurlarımız için eleştirdi. Bu eleştiriyle filmin hem eksiklerini hem de hayran bırakan yanlarını göreceksiniz. Eleştirdiği filmi izleyenler Küçükkiper’in eleştirileriyle tekrar izleme gereği duyacak, izlemeyenler ise zaten filmi hemen izlemek isteyecek. Müge Gül ‘portre’de ünlü korku yazarı Stephan Edwin King’ı konu aldı. Gül’ün yazısını okuduğunuzda Stephan King’in hayatı hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız. Korkmaya hazır olun…

 

Futbol severlerin yakından tanıdığı ve hayranlıkla takip ettiği futbolcu Cristiano Ronaldo’yu ne kadar tanıyorsunuz? Ünlü futbolcunun kalp hastası olduğunu biliyor muydunuz? Efe Karasu bu ay ki ‘spor’ yazısında Cristiano Ronaldo’yu anlattı. Toplu taşımada önemli bir yeri olan minibüsler ‘Foto Haber’e bu ay konu oldu.  ‘Kitap’ta Handan Aşık, Ahmet Altan’ın Aldatmak kitabını hem tanıttı hem de eleştirdi ve Emre Ceylan şehir hayatındaki şaşırtıcı köy hayatını ‘Şehirdeki Köy’ü kaleme aldı.

İlgili Haber
VİCDANI TEMEL ALAN BİR GAZETECİ: HÜLYA HÖKENEK

Bu ay pop şarkıcısı Niran Ünsal ve  savaş muhabiri Hakan Kumuk ile yaptığımız röportajları da dergimizde bulabilirsiniz.

Sizleri daha fazla editör yazısıyla meşgul etmemek için fazla yazıyı uzatmadan susuyorum. Keyifli okumalar…

Büt Dergisi’nin 4. Sayısını Online Okumak İçin TIKLAYINIZ…