Büt Dergisi’nin 19. Sayısı Yayında

0
577
views

Merhaba Sayın Okuyucu, 19.sayımızla yine karşınızdayız. Bu sayımız bir mola sayısı olacaktır. Dergimizi yayınlamaya kısa bir mola vereceğiz. Bu bir devre arasıdır…

Kısa bir mola…

Çok keyifle hazırladığımız, her yeni sayımızın çıkmasıyla büyük heyecan duyduğumuz, dergimize kısa bir mola vermek zorundayız. Bunun nedenleri arasında teknik, maddi ve manevi bir sürü şey sayılabilir. Ama sanırım bizim de çok hatalarımız var. Biz kendimizi tanıtamadık. Çok kaliteli işler yapmamıza rağmen iyi reklam yapamadığımız için çok fazla okuyucuya ulaşamadık. Bu bizim eksiğimiz. Bunu da yeri gelmişken söylemek istedim. Dergimizin yayın hayatını şimdilik durdurma kararı aldık.

Bu son sayımızda sizlere güzel röportajlar ve yazılarla veda ediyoruz. Veda ediyoruz derken sadece kısa bir süreliğine yayın hayatımızı durduruyoruz. Bu sayımızda Türk sinemasının güzeller güzeli oyuncusu Hülya Koçyiğit, çıkardığı Rengarenk albümüyle bizlere güzel müzik keyfi yaşatan Ayhan Günyıl ve Cuma sohbetleriyle güzel dini sohbetler veren Necmettin Nursaçan Hoca röportajlarını okuyacaksınız. Daha sonra aktüel bölümüzün içinde kısa film konusuna değinerek “Elem” kısa filmini çeken ekip arkadaşlarıyla tanışacaksınız. Bu sayımızda bir fotoğrafçı konuğumuz var: Murat Aslankara. Murat Aslankara ile keyifli sohbetimizi de bulabileceksiniz. Sağlıkoloji bölümümüzde sporda motivasyon konusunu ele aldık. Kitap bölümümüzde de ise piyasaya yeni çıkan Raygan adlı kitabı ele aldık.

İlgili Haber
Eksik Parçalı Bir Büyük Puzzle Hayatımız

Dediğimiz gibi bu bir vedadan çok kısa bir mola ya da devre arası olacak. Daha iyi şartlara kavuşup daha güçlü içeriklerle yine Büt Dergisi adı altında karşınıza çıkacağız. Bu zamana kadar verdiğiniz destek için her bir okuyucumuza ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Keyifli okumalar…

Önceki İçerikMurat Aslankara Portfolyo – Foto Galeri
Sonraki İçerikBir Kısa Film Arası: Elem
1991'de doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Yine aynı bölümde Bilişim Bölümü'nde Yüksek Lisans eğitiminden mezun oldu. Dergiye yazılarıyla ve Foto-Haber kategorisinde fotoğraf çekimleriyle katkı da bulunuyor. Ve Büt Dergisi'nde editörlük ve sayfa tasarımlarını yapıyor...
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here