Büt Dergisi’nin 18.Sayısı Yayında!

0
657
views

Merhaba Sayın okuyucu, dergimizin 18.sayısı ile yine karşınızdayız. Online yayın hayatına başlayalı tam 18 sayı oldu. Sizlere tam 18 kere Büt Dergisi’nde merhaba dedik. Bu zamana kadar sizlere kaliteli içerikler sunmak için var gücümüzle çalıştık ve çalışacağız.

 18.Kez Merhaba…

 

Her sayıda hem tasarımsal hem de yazısal açıdan kendimize bir şeyler katarak ilerliyoruz. Biz kendimizi her sayı da geliştiriyor, siz değerli okuyucularımıza keyifli bir dergi okuma zevki tattırmaya çalışıyoruz. Bu sayımız da hem içerik hem de yazısal olarak dolu dolu. Dergimizin 18. Sayısında başka bir heyecan oldu bizlerde. Daha dün gibi hatırlarım ki dergiyi kurarken çektiğimiz zahmetleri. Bugüne geldiğimizde tam 18 sayıdır yayındayız. Biz bu dergiyi elimizden geldiğince ileri taşıyacağız. Tabi bu noktada siz değerli okuyuculara da iş düşmekte. Sizlerin desteği olmaz ise bu dergi bu zamana kadar gelemezdi. Sizlere teşekkür ederiz.

İlgili Haber
Büt Dergisi'nin 20. Sayısı Yayında

Dergimizin bu ay içerikleri hakkında bilgi vermek gerekirse; sinema bölümümüzde bu ay farklı bir konu ile karşılaşacaksınız. Bilgisayar oyunlarında hayat bulan ve milyonlarca insanın bu hayata ortak olduğu oyunların sinemaya aktarılışını izleyeceksiniz. Parmak Ucundan Beyazperde’ye yazımızla gelişimi göreceksiniz. Portre bölümüzde yetenekli ve güzel olduğu kadar yardım severliğiyle ön planda olan Angeline Jolie konumuz oldu. Edebiyat bölümüzde bu ay Nazım Hikmet’i bulacaksınız. Yaşamın içinden bölümümüzde farklı bir köy olan Nazarköy’ü tanıyacaksınız. Mitoloji de korkmaya hazır olun. Çünkü yamyamlar sizi yiyebilir. Çeşitli kültür-sanat haberleriyle de karşılaşacaksınız.

Bu ay iki röportaj konuğumuz var. Birinci röportaj konuğumu genç ve yetenekli bir kanun sanatçısı olmakla birlikte İstanbul Teknik Üniversitesi’nde öğretim görevlisi Onur Asım Şenocak oldu. İkinci röportaj konuğumuz yaptıkları müziklerle herkesi kendilerine hayran bırakan Yüksek Sadakat oldu. Bu iki güzel röportajda da merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulacaksınız.

İlgili Haber
Büt Dergisi'nin 24.sayısı çıktı

Keyifli okumalar…

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here