Büt Dergisi’nin 16.Sayısı Yayında!

0
687
views

Merhaba sayın okuyucu, 16. sayımızla yine karşınızdayız. Bizi sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz. Sizin desteklerinizle daha da ilerlemeye devam edeceğiz, ne de olsa siz bizi destekliyorsunuz.

Bu ay ki sayımız her zamanki gibi dopdolu. Bu ay iki tane röportaj sizleri bekliyor. İlk röportaj konuğumuz iknatör, şiirbaz, sandırıcı, radyo programcısı, aşk adamı, oyuncu ve daha sayamadığımız bir sürü özelliğiyle tanınan Ceyhun Yılmaz; diğer bir röportaj konuğumuz ise 6 yıldır evlerimize her gün konuk olan Unutma Beni dizisi oyuncularından Osman Karakoç oldu. Biz bu sohbetleri gerçekleştirirken bir hayli keyif aldık; umarız sizlerde keyifle okur, aklınıza takılan sorulara yanıt alırsınız. Sinema bölümümüzde ünlü yönetmen Tim Burton konumuz oldu. Tim Burton’un filmleri hakkında detaylı bilgiye yazıyı okuduktan sonra sahip olacaksınız. Kemanı Ağlatan Adam dersek sanırım hepiniz onu tanıyacaksınız: Farid Farjad. Bu ay portre bölümünde Farid Farjad’la karşılaşacaksınız.  Dünyada 4 tane sanat köprüsünün var olduğundan ve bu 4 sanat köprüsünden birinin ülkemizde olduğunu biliyor muydunuz? Hemen söyleyeyim bu köprülerden birisi Bursa’da bulunmakta. Bu köprünün adı Irgandı Sanat Köprüsü. Sizin için Bursa’ya Irgandı Sanat Köprüsüne gittik ve yazdık. Bu yazıyı yaşamın içinde bölümümüzde bulacaksınız. Aktüel bölümümüzde yok olmaya yakın bir zanaat konu alandı: Berberler. Berberlik mesleğinin de artık neredeyse bitmek üzere olduğunu biliyor musunuz? Nasıl mı? Bir berber bir berbere gel diyememiş yazımızı okuduğunuzda bize hak vereceksiniz. Bu ay aramıza yeni arkadaşlar katıldı ve doğal olarak iki tane yeni bölümümüz oldu. Bunlardan ilki edebiyat bölümü diğeri ise müzik bölümü. Edebiyat bölümümüzün ilk yazısı özgürlüğe hasret bir yazar olan Sabahattin Ali konu alındı. Müzik bölümümüzde de dünyaca ünlü müzik grubu The Beatles’ı göreceksiniz. Ve Foto-Haber bölümümüzde Unutma Beni dizisinin kamera arkasına göz atacaksınız.

İlgili Haber
Büt Dergisi'nin 23.sayısı yayında

Ve dahasını bulabileceğiniz dolu dolu bir 16. sayı sizleri bekliyor. Keyifli okumanız dileğiyle, mutlu günler…

Önceki İçerik27 MART DÜNYA TİYATRO GÜNÜ BİLDİRİSİ
Sonraki İçerikFilm Öneri: INK (MÜREKKEP)
1991'de doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Yine aynı bölümde Bilişim Bölümü'nde Yüksek Lisans eğitiminden mezun oldu. Dergiye yazılarıyla ve Foto-Haber kategorisinde fotoğraf çekimleriyle katkı da bulunuyor. Ve Büt Dergisi'nde editörlük ve sayfa tasarımlarını yapıyor...
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here