Büt Dergisi artık Bundle’da!

Online Kültür-Sanat Dergisi olan Büt Dergisi, artık Türkiye'nin en sevilen haber uygulaması Bundle’da. Bütün Dergisi’ni sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Büt Dergisi'ni aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

0
87
views
Büt Dergisi artık Bundle’da!
Büt Dergisi artık Bundle’da!

Online Kültür-Sanat Dergisi olan Büt Dergisi, artık Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle platformunda yerini aldı.

Kültür-Sanat haberlerine öncü olan Büt Dergisi, 6 yıllık serüvenine kaldığı yerden büyüyerek devam ediyor. Sizlere daha hızlı haber ulaştırabilmek adına yeni adımlar atıyoruz. Bunlardan biri de Türkiye’nin en sevilen haber uygulamasında yer almak oldu.

Bütün Dergisi’ni sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Büt Dergisi’ni aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Bundle yenilendi!

Büt Dergisi’nin de yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle 2.5 tamamen yenilenen arayüzüyle eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Bundle dünyanın dört bir yanından 12 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

İlgili Haber
Pınar Yorgancıoğlu'nun yeni filmi Antalya'da boy gösterecek
Büt Dergisi artık Bundle’da!

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Büt Dergisi’ni aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Bundle’ı buradan indirin: http://bundle.app

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here