Bu kez kötüler kazandı

0
1365
views

Kanal 7 ekranlarının beğeniyle izlenen günlük dizi filmi “Elif” izleyicisini şaşırtmaya devam ediyor. Yayınlanan birçok yapımda hep iyiler kazanırken dizi filmin yapımcıları bu kez ters köşe yapıp kötüye kazandırdılar.

“Elif” isimli günlük dizi filmin arzu karakterine hayat veren Cemre Melis Çınar, ekranların en başarılı kötü karakterini canlandırırken çok da sevildi. Hırsları yüzünden yapmadığı kötülük kalmayan Arzu karakteriyle Cemre Melis Çınar, ele geçirmek istediği çiftliğe de sahip olur.

Yaptığı kötülüklerle istediği her şeye ulaşan Arzu karakterine hayat veren Cemre Melis Çınar “Bazen canlandırdığım karakterin hırsları beni bile korkutuyor, gece uyuduğumda rüyama girdiği bile oldu. Açıkçası sonunu bilmediğim için bende merak içinde senaryoyu bekliyorum, şimdilik Arzu kazanmış olabilir ama bende canlandırdığım karakterin yaptıklarının cezasını çekmesini istiyorum” dedi.

İlgili Haber
Facebook'a 'Hindistan' etkeni
Önceki İçerikOnur Ercoşkun: Fotoğrafı çekerken görünmez olmak lazım
Sonraki İçerikYARADILIŞ VE MUTLAK SON
Büt Dergisi Aylık Onlin Kültür-Sanat Dergisi. Spor, Tarih, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Genel Kültür ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir dergi... haber ve önerilerinizi info@butdergisi.com adresine yollayabilirsiniz.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here