BİRKAÇ ESKİ HATIRA…

0
678
views

Biraz eskilere gitmeye ne dersiniz? Çok değil bundan 10-15 yıl öncesine. O zamanın çocukları, gençleri ve yetişkinleri o günleri dün gibi hatırlıyorlardır. Peki ne vardı ki o zamanlarda? Ben neden o zamanları anlatma gereksinimi duydum? Bu soruya cevap olarak; geçmiş hatıralara, anılara, yaşantılara duyulan özlem diyorum. Birde bizim bu bildiklerimizi bilmeyenler var.

Sizlere çocukluk zamanımdan bu yana aklımda kalan yaşamdan, yaşanmışlıklardan bahsedeceğim. Yazı yelpazem biraz geniş olacak. Bir iki konu üzerine değil birçok konu üzerinden aktarımda bulunacağım. Biliyorum ki bu anlatacaklarımı yaşıtlarım ve büyüklerim iyi biliyor. Ama ya günümüzün çocukları?

 

DİĞER YAŞAMIN İÇİNDEN YAZIMIZ ÇATAL VE KAŞIKTAN HEYKELLER “YILMAZ EMEN”E DE BAKMAK İSTER MİSİNİZ?

ÇATAL VE KAŞIKTAN HEYKELLER “YILMAZ EMEN” - Yılmaz Emen Kimdir? - Büt Dergisi

Önceki İçerik‘HAMLET’ GERİ DÖNÜYOR
Sonraki İçerikYEŞİLÇAM’IN ŞAPKA ÇIKARILACAK YÖNETMENİ
emreceylan_91@hotmail.com'
1991 İstanbul doğumlu. Orta öğrenimini Gazeteciler Cemiyeti İlköğretim okulunda tamamladıktan sonra lise eğitimini Sefaköy Lisesi’nde bitirdi. Üniversiteyi, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde okudu. Marmara İletişim Haber Ajansı’nda (MİHA) 1 buçuk yıl muhabirlik yaptı. Yazdığı yazılar ve yaptığı haberler birçok değişik haber sitesinde yayınlandı. Büt Dergisi’nde yazı işleri sorumlusu ve dergide “Yaşamın İçinden” bölümünün yazarı.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here