Beynimizi Kuklalaştıralım

0
812
views

Hadi gelin sizinle zihinlerimizi kontrol altına alalım ve biz ne dersek onu yapsın! Bir nevi beynimizi kuklalaştıralım. Evet, ipleri elimize alalım ve biz ne dersek onu yapsın. Öl diyelim ölsün, koş diyelim koşsun, sus diyelim sussun, cehennemin dibinde yan diyelim yansın, Hawai adalarında kumsalda uzanmış güneşlen diyelim güneşlensin. Bunları bize cennette vaat edildiği gibi hemen burada istediğimiz zaman yapalım. Yani biz ne dersek o olsun!

Çekilin tek başınıza karanlık bir odaya; derin bir nefes alın, kapatın gözlerinizi ve uzanın şöyle güzelce. Hayal edin. Şuanda Hawai sahilinde şezlongunuza uzanmışsınız, tepede derinizi yakan kavurucu güneşle mayışmış ve  güneş gözlüklerinizin altından o güzel manzarayı izliyorsunuz. Kulaklarınızda dalga sesi, denizde yüzenler, köşede birbirlerine kur yapan iki sevgili, yalnız başına boylu boyuna uzanmış bir kadın ve önünüzden sürekli yürüyen insanlar… Siz hiçbirine aldırmadan sadece kafa dinliyorsunuz. Uzanmış manzara karşısında mayışmışsınız. Keyfinizi bozabilecek hiçbir şey yok. Ama o da ne?

İlgili Haber
‘Aşk-ı Nebi’ Sergisi Açıldı
Önceki İçerikSoğanlı Bez Bebekleri
Sonraki İçerikBir Tuş da Se Yap
1991'de doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Yine aynı bölümde Bilişim Bölümü'nde Yüksek Lisans eğitiminden mezun oldu. Dergiye yazılarıyla ve Foto-Haber kategorisinde fotoğraf çekimleriyle katkı da bulunuyor. Ve Büt Dergisi'nde editörlük ve sayfa tasarımlarını yapıyor...
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here