AŞK – FİLM TANITIM

1
1316
views

Aşk, insanların var olduğu çağlara ait bir duygu geçididir. İçerisinde sadece sevgiyi değil aynı zamanda nefreti, tutkuyu, şefkati hatta şiddeti bulunduran bir duygu seremonisi. İnsanoğlunun belki de kontrolünü yitirdiği en akıl almaz durum. Hal böyle olunca yaşamın döngüsünde nerede, ne zaman, kime ve neye âşık olabileceğimiz konusunda büyük bir muamma gelip kucağımıza adeta bir yük gibi binmekte.

Lakin değişen zaman ile birlikte aşk olgusu hızlı bir değişim ve dejenerasyon içine girmiş durumda. Öyle ki, artık neredeyse 1 hafta veya 1 ay içinde tükettiğimiz aşklara rastlamak son derece normal karşılanıyor.

Dokunmadığımız tenlere, hiç duymadığımız kokulara hatta görmediğimiz mimiklere karşı hisler besleyebiliyoruz. Âşık olduğumuzu fark ettiğimizde belki de karşımızdaki kişiye ulaşabileceğimiz tek şey sosyal paylaşım siteleri olabiliyor. Görmediğimiz bedenleri profil fotoğraflarından sevip, yine kapak resimlerinde dibe vuruyoruz.

 

İlgili Haber
ŞAHİKA FERAYE

DİĞER YAZIMIZ BENİM ADIM KHAN’A DA BAKMAK İSTER MİSİNİZ?

Benim Adım Khan filmin tanıtımı - Büt dergisi

Önceki İçerikTiyatronun Perde Arkası Resim Galerisi
Sonraki İçerikKEYİFLE İZLEYEBİLECEĞİNİZ 2 FİLM – FİLM ÖNERİ
muugegul@gmail.com'
1982 yılında İstanbul’da doğdu. Lise öğretimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. İletişim sektöründe uzun süre çalıştı. İlkokuldan beri denemeler yazmıştır. Korku sineması ve edebiyatına özel bir ilgisi bulunmaktadır. Büt Dergisi’nde Sinema ve Mitoloji bölümlerinde yazarlık yapmaktadır.
TEILEN

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here