Allah de Ötesini Bırak

0
610
views

Yazmak güzel şey azizim, yazarken düşünmek farklı bilgiler vermek, o yazıyı okuyacak okuyucunun tepkisini hayal etmek, yazdıkça çoğalmak güzel şey, güzel şey azizim…
Yeni bir ayda tekrar sizlerle buluşmanın heyecanını bir kenara bırakarak bu ay ki konuğumu takdim edeyim sevgili okuyucu. Son günlerde hepinizin mutlaka ismini duyduğu, baskı rekoru kıran ( bu kadar az kitap okunan bir ülkede ) kitabın içinde yer alan özlü sözlerin tüm sosyal medyada paylaşıldığı için hiç de yabancılık çekmeyeceğiniz bir isim “Allah De Ötesini Bırak”.
Bu yazıyı okuyanların aa evet dediğini duyar gibi oluyorum şimdiden. Kitap hakkında konuşmaya başlamadan önce sizlere yazarı hakkında bilgi vermek istiyorum. Uğur Koşar kimdir sorularına açıkcası çok net cevaplar alamadım çünkü yazar psikologlar ve psikiyatristler gibi ( ben öyle hissettim) ruhsal sorunlar yaşayan insanlara seanslar düzenliyor. Bu seanslar da hastalarına ya da danışanlarına diyelim bence en doğru tanım bu olur terapiler düzenliyor ve onların yıllarca boğuştukları sorunları tek bir seansta çözdüğünü iddia ediyor. Bu bilgiyi edindikten sonra kendisinin hangi dalda eğitim aldığını merak ettim ve ciddi bir araştırma yaptım fakat kendisinin ne eğitimi aldığına, hangi alanda ihtisas yaptığına ulaşamadım sanıyorum ki kitabında da paylaştığı bilgilere dayanarak söylüyorum islami ilimler üzerine araştırmalar yapmış ve bu bilgileri de yardım için (ücret karşılığında) insanlarla paylaşıyor.

İlgili Haber
İNSAN NE İLE YAŞAR

TELEFONUNUZDAN DERGİYİ ONLİNE OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN

Önceki İçerikOsman Necmi Gürmen hayatını kaybetti
Sonraki İçerikBu adam benim babam
Büt Dergisi Aylık Onlin Kültür-Sanat Dergisi. Spor, Tarih, Sinema, Tiyatro, Edebiyat, Genel Kültür ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir dergi... haber ve önerilerinizi info@butdergisi.com adresine yollayabilirsiniz.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here