Adele milyonlarca hayranını üzdü

0
586
views

Adele’in heyecanla beklenen son albümü 25, Spotify, Deezer ve Apple Music gibi online müzik platformlarından dinlenemeyecek.

Apple Music’den yapılan açıklamaya göre Adele’in “25” adlı albümü online olarak dinlenemeyecek ancak Apple’ın online mağazası Itunes üzerinden 13 liraya satın alınabilecek. Albümden çıkan ilk single olan “Hello”yu ise kullanıcılar online olarak dinlemeye devam edebilecek. Kullanıcılar Apple Music için aylık 10 dolar ödüyor.

“UMARIZ 24 MİLYON HAYRANINA BU FIRSATI VERİR”

60 milyondan fazla kullanıcısı olan online müzik dinleme servislerinin en büyüğü olan Spotify ise Adele’in kararına ilişkin “Biz Adele’i seviyor ve onun kararına saygı duyuyoruz. Spotify’da Adele’in 24 milyon hayranı var. Umarız daha önce “19” ve “21” albümlerinde yaptığı gibi, hayranlarına “25”i de dinleme fırsatı verir.” şeklinde konuştu.

İlgili Haber
Malt'tan Yeni Bir Şarkı

TELEFONUNUZDAN DERGİYİ ONLİNE OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN

Önceki İçerikGeleceğin ustaları yarışması için geri sayım
Sonraki İçerikEskrim Şövalye Ruhu
1991'de doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Yine aynı bölümde Bilişim Bölümü'nde Yüksek Lisans eğitiminden mezun oldu. Dergiye yazılarıyla ve Foto-Haber kategorisinde fotoğraf çekimleriyle katkı da bulunuyor. Ve Büt Dergisi'nde editörlük ve sayfa tasarımlarını yapıyor...
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here